Coast to Coast
Combinatiereis

Coast to Coast

Ontdek de verschillen tussen de landschappen

8 dagen Guernsey, Jersey Vertrek: zaterdag
  • Reisduur: 8 dagen / 7 nachten
  • Vertrek: zaterdag
  • Seizoen: april - september
  • Vanaf: €1.271 p.p.

Over deze reis

Als stoere wachters liggen deze stukjes Brits grondgebied voor de Franse kust; de Kanaaleilanden Jersey, Guernsey, Alderney, Sark en Herm. Het enorme verschil tussen eb en vloed maakt dat de eilanden twee keer per dag totaal van gedaante veranderen. Havens vallen droog, boten liggen op hun kant en op de stranden vindt u de meest uiteenlopende schelpdieren.
Historie en idylle kennen zowel Jersey als Guernsey volop. Evenals indrukwekkende kusten en vergezichten. Om de verschillen in de kusten van beide eilanden te ontdekken hebben wij voor jou deze geweldige combinatie gemaakt.
Deze rondreis is op basis van verblijf in 2 kusthotels. In Jersey in Hotel Pontac House, gelegen aan de zuidoost kust, waar het landschap indrukwekkend van gedaante wisselt; in Guernsey in Hotel Saints Bay aan de meest zuidelijke klif van Guernsey. Je zal ontdekken hoe deze beide oerkusten enorm van elkaar verschillen.

Reisprogramma

Kies je vertrekpunt om het bijbehorende programma te bekijken

Dag 1

Zaterdag

Vanuit Groningen vlieg je met Aurigny naar Guernsey en vanuit Guernsey vlieg je door naar Jersey. Op de luchthaven wacht onze lokale vertegenwoordiger je op voor de transfer naar Hotel Pontac House. Hier verblijf je 3 nachten op basis van logies/ontbijt. Je ontvangt bij uw reisbescheiden een 3-daagse buspas, waarmee je onbeperkt over het eiland kunt reizen.

Dag 2

Zondag

Jersey, Hotel Pontac House

Dag 3

Maandag

Jersey, Hotel Pontac House

Dag 4

Dinsdag

Jersey, Hotel Pontac House

Dag 5

Woensdag

Op dag 5 heb je een transfer naar de haven en vaar je per ferry van Jersey naar Guernsey. In Guernsey word je opgewacht voor de transfer naar Hotel Saints Bay op basis van logies/ontbijt. Op de dag van aankomst word je verwend met een diner. De andere dagen kun je zelf Guernsey culinair ontdekken, maar misschien besluit je wel om de overige dagen ook in Saints Bay te dineren.

Dag 6

Donderdag

Guernsey, Hotel Saints Bay

Dag 7

Vrijdag

Guernsey, Hotel Saints Bay

Dag 8

Zaterdag

Je wordt in het hotel opgehaald voor de transfer naar de luchthaven. Je vliegt vanuit Guernsey rechtstreeks terug naar Groningen.

Inbegrepen

  • vluchten per Aurgigny via Guernsey naar Jersey en terug vanaf Guernsey gebaseerd op Y-klasse
  • 4 overnachtingen op Jersey in Hotel Pontac House in een kamer met zeezicht op basis van logies en ontbijt
  • 3-daagse buspas
  • overtocht per ferry
  • 3 overnachtingen op Guernsey in Hotel Saints Bay op basis van logies en ontbijt
  • welkomstdiner in hotelrestaurant van Hotel Saints Bay op de dag van aankomst (drankjes niet inbegrepen)
  • overtocht per ferry
  • luchthaven transfers op de dag van aankomst en vertrek (dag 1 en 8)
  • Sunair/Dominicus reisgids van de Kanaaleilanden (per reservering)
  • Engelssprekende lokale vertegenwoordiging

Prijzen per vertrekdatum

Reissom per persoon in €
Vertrek: zaterdag
Coast to Coast
PRIJS P.P. O.B.V. 2-PK IN €
8-DAAGSE COAST TO COAST
Vertrekperiode
24/5 - 15/5 1271
16/5 - 29/5 1419
30/5 - 12/6 1452
13/6 - 4/9 1480
Vluchten gebaseerd op economy-klasse.
Voor toeslagen Y1 en Y2, zie algemene voorwaarden.
Prijzen zijn gebaseerd op volledige bezetting in een 2-pers. kamer.
de prijzen zijn vanaf prijzen voor de periode; de juiste prijs krijgt u bij boeking.
Voor kinder- en 1-pers. prijzen: raadpleeg onze medewerkers

Goed om te weten

Onze lokale vertegenwoordiging is Engelssprekend
Per reservering ontvangt u gratis een Sunair/Dominicus reisgids van de Kanaaleilanden.

Prijs vanaf

€1.271 p.p.

o.b.v. 2 personen

Reisduur 8 dagen
Vertrek zaterdag
Seizoen april - september
Bel 0172-782040

Liever persoonlijk advies? Neem contact op

Veilig boeken

  • ANVR & SGR gecertificeerd
  • Calamiteitenfonds
  • 30+ jaar ervaring
  • Geen boekingskosten

Gratis brochure

Alle reizen en hotels in één overzicht

Aanvragen

Vergelijkbare reizen